HiKoki DV12DAW4Z akkus ütvefúró-csavarozó (akku és töltő nélkül)
10.8-12 V Peak, 15/38 Nm, 0-350/0-1400 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
DV12DAW4Z
Márka:
HiKoki
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 3.6 V -os, 10.8 V -os és 12 V -os Li-ion akkus kisgépek
Leírás
  • Csupán 181 mm hosszú.
  • 3 működési mód (csavarozás / fúrás / ütvefúrás).
  • 20 fokozatú nyomatékállítás.
  • Kulcs nélküli tokmány.
  • LED lámpa.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 10,8 - 12 V Peak
Üresjárati fordulatszám alacsony / magas: 0-350 / 0-1400 ford./perc
Ütesjárati ütésszám: 0-5200 / 0-21000 ütés/perc
Max. forgatónyomaték lágy / kemény: 15 Nm / 38 Nm
Nyomaték állítás: 0.6 - 4 Nm
Furatátmérő, tégla: 8 mm
Furatátmérő, acél: 10 mm
Furatátmérő, fa: 29 mm
Gépcsavar mérete: 6 mm
Tokmány: 0.8 - 10 mm